Skorpion - horoskop

Dopisze Ci powodzenie, los siê do Ciebie u¶miechnie i szybko za³atwisz jak±¶ sprawê. S³odkie chwile czekaj± Ciê z ukochan± osob±. Kto z Was urodzi³ siê w koñcówce znaku powinien unikaæ procesów i urzêdowych komplikacji, a tak¿e zaci±gania kredytów bankowych.

GPW

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
mWIG40 - Indeks średnich spółek
Indeks mWIG40 - Wykres
Piłka nożna

Piłka nożna

gru 31

Chcąc grać w piłkę nożną musimy zapisać się do jakiegoś klubu sportowego. Dzięki temu będziemy mieć możliwość zagrania na prawdziwym boisku trawiastym bądź na hali. Nie każdy na możliwość gry na łące czy innym polu. W mieście niestety tego zrobić nie możemy. Jeśli już zapisaliśmy się do klubu, musimy zakupić odpowiedni sprzęt.

buty sportowe

Foto: buty.webm.pl

Na początek zakupimy buty sportowe…

Na początek zakupimy buty sportowe. Buty sportowe są niezbędne do gry w piłkę nożną. Bez nich przecież nie moglibyśmy kopnąć piłki. Buty sportowe powinny być odpowiednio dopasowane do stopy. Buty sportowe nie mogą być ani za małe ani za duże, muszą po prostu być idealne. Poza tym nie powinny obcierać naszej stopy, żebyśmy nie nabawili się ran. Buty sportowe to niezbędnik piłkarza, bez nich na pewno nie dostaniemy się do dobrej drużyny piłkarskiej. Następnie zakupimy sobie strój sportowy oraz piłkę, jeśli ta nie jest dostępna na sali, na której gramy.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>